Oferta pracy

Inżynier Jakości - Automotive Production

Recruit Europe Sp.zo.o.

9 00010 000 brutto / mies.
  • Skarbimierz (pow. brzeski)

    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem kontroli jakości i ciągła jego poprawa

  • Sporządzanie raportów i innych dokumentów dotyczących jakości

  • Tworzenie, nadzór i aktualizacja procedur jakościowych

  • Współpraca z kadrą kierowniczą

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe. mile widziane kierunek technologiczny lub jakościowy

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale jakości

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz narzędzi MS Office, w tym Excel

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność myślenia analitycznego

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Inżynier jakości

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie w dziale Jakości i Inspekcji jako Inżynier jakości lub Inżynier ds. Systemów Kontrolno-Pomiarowych oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Przewiń do profilu firmy