Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości - Automotive Production

Recruit Europe Sp.zo.o.O firmie

9 000–10 000
brutto / mies.
  • Żarów
    Żarów, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem kontroli jakości i ciągła jego poprawa
  • Sporządzanie raportów i innych dokumentów dotyczących jakości
  • Tworzenie, nadzór i aktualizacja procedur jakościowych
  • Współpraca z kadrą kierowniczą

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe. mile widziane kierunek technologiczny lub jakościowy
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale jakości
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz narzędzi MS Office, w tym Excel
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność myślenia analitycznego

Recruit Europe Sp.zo.o.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Inżynier jakości

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie w dziale Jakości i Inspekcji jako Inżynier jakości lub Inżynier ds. Systemów Kontrolno-Pomiarowych oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Inżynier Jakości - Automotive Production, Żarów