Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości (automotive)

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Wolsztyn
    Wolsztyn, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie relacji z klientami OE i Aftermarket w kwestiach jakościowych
  • Przygotowanie i raportowanie wyników jakościowych, planów działań i zarządzanie portalami klientów
  • Analiza wad zgłoszonych przez klientów, analiza wad z rynku i wewnętrznych oraz danych SPC
  • Uczestnictwo w audytach klientów, IATF16949 i audytach wewnętrznych
  • Uczestnictwo w walidacji procesów, zatwierdzeniu produktów (PPAP/VDA 2), przygotowaniu i przeglądach FMEA i Control Plan
  • Prowadzenie reklamacji klienckich z wykorzystaniem metodologii 8D
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi jakości – współpraca w zespołach interdyscyplinarnych
  • Inicjowanie i koordynowanie wdrażania działań korekcyjnych, korygujących i zapobiegawczych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnych stanowisku
  • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów i analiza przyczyn źródłowych z wykorzystaniem narzędzi jakościowych
  • Znajomość standardu IATF 16 949
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność wykonywania MSA
  • Zdolność budowania długotrwałej relacji z klientem

Mile widziane

  • Certyfikat audytora wewn. IATF 16949

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na 12 miesięcy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z regularnymi premiami
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w zespołach złożonych z wyspecjalizowanych specjalistów
  • Dużą ilość szkoleń zawodowych
  • Benefity typu prywatną opiekę medyczną, kartę sportową czy PPE

Pracuj.pl dla Firm

Naszym klientem jest Firestone Industrial Products, firma z 80-letnią historią, specjalizująca się w produkcji resorów pneumatycznych.

Inżynier Jakości (automotive), Wolsztyn