Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Jakości

DSV Services

  • Roeselare, Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie, wdrażanie i monitorowanie jakości na różnych etapach procesu produkcyjnego (kontrola etapów / inspekcja wdrożenia / inspekcja produkcji / inspekcja końcowa)

  • Przygotowanie szczegółowego planu kontroli w ścisłej współpracy z inżynierią i produkcją

  • Rozpatrywanie reklamacji: definiowanie i koordynowanie działań dotyczących niezgodności

  • Współpraca z poddostawcami

  • Ścisła komunikacja z klientem końcowym w zakresie: analizy przyczyn źródłowych (3D / 8D / 5 Why / Ishikawa, itp.) oraz wdrażania i stosowanie środków zapobiegawczych / przewidywania ryzyk

  • Poszukiwanie ciągłych ulepszeń poprzez analizy FTT i Pareto, audyty, itp. (optymalizacja procesów)

  • Tworzenie programów pomiarowych 3D + wykonywanie pomiarów 3D

Nasze wymagania

  • Magister lub licencjat z dziedziny elektromechaniki lub energetyki lub elektroniki bądź dogłębna wiedza i doświadczenie w tych dziedzinach

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego lub francuskiego

  • Zainteresowanie pracą w środowisku produkcyjnym

  • Doświadczenie w pracy w sektorze metalowym

  • Podejście analityczne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w zespole

  • Elastyczność i zorientowanie na klienta

  • Dobra znajomość pakietu Windows (Word / Excel)

  • Zainteresowanie pomiarem 3D + programowaniem (w ramach szkolenia wewnętrznego)

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą belgijskim

  • Atrakcyjne zarobki - od 3 000 - 3 500 EUR brutto/ miesiąc w zależności od posiadanych kompetencji

  • Dodatki do dojazdów

  • Pracę na pełnym etacie (39 godzin) od poniedziałku do piątku na jednej zmianie dziennej

  • 30 dni płatnego urlopu w ciągu roku

  • Możliwości rozwoju

Grupa DSV to jedna z czołowych firm w branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie z siedzibą główną w Danii. Jesteśmy obecni w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Services | DSV Solutions | DSV Road | DSV Air&Sea | DSV ISSC

DSV Services jest agencją pracy tymczasowej i rekrutacji. Z uwagi na ogromne doświadczenie, jakie posiadamy obszarze TSL, rekrutujemy Kandydatów na stanowiska magazynowe w Polsce, Belgii, Holandii, Niemczech i Danii. Poszukujemy zarówno wykwalifikowanych specjalistów – operatorów wózków widłowych, magazynierów, jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki w świecie logistyki kontraktowej. Aplikuj i dołącz do nas!

DSV Services dostarcza pracowników do wewnętrznych dywizji grupy DSV, jak również Klientów zewnętrznych w całej Europie.

Nr w rejestrze Agencji Zatrudnienia 17648

Przewiń do profilu firmy