Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości

SMP Poland Sp. z o.o.O firmie

SMP Poland Sp. z o.o.

Magazynowa 2

Nowe Miasto

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem bieżącej produkcji wyrobów – wspieranie produkcji w zakresie problemów jakościowych związanych z procesem produkcji lub dokumentacji
  • analiza braków wewnętrznych i prowadzenie zespołów interdyscyplinarnych w celu ich obniżenia
  • zarządzanie reklamacjami Klienta zgodnie z metodą 8D lub inną wymaganą przez Klienta
  • współpraca z działem technicznym w zakresie zwalniania części do produkcji
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższe (preferowane kierunki: elektrotechnika, elektronika)
  • znajomość narzędzi Jakościowych (Pareto, 8D lub inne metody rozwiązywania problemów)
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, min. B1
  • praktyczna znajomość programu Microsoft Excel
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność i samodzielność

To oferujemy

  • dofinansowanie wypoczynku letniego w ramach ZFŚS
  • prywatną opiekę medyczną
  • świadczenia świąteczne
  • dogodną lokalizację biura w mieście blisko Centrum
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • rozwój zawodowy wspierany szkoleniami
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • dogodna lokalizacja w mieście w pobliżu Centrum
  • dodatki świąteczne

Odwiedź naszą stronę internetową www.smpkariera.pl i poznaj nas bliżej.

Jesteśmy firmą produkcyjną, będąca częścią międzynarodowego koncernu Standard Motor Product Inc. z siedzibą w Nowym Jorku, o ugruntowanej pozycji na rynku części motoryzacyjnych i ponad 100-letnim doświadczeniu. Od 2006 roku jesteśmy obecni na polskim rynku z jedyną lokalizacją w Białymstoku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji cewek, czujników i włączników. Eksportujemy je do wielu Państw na całym świecie m.in. do Włoch, Niemiec, Chin.

Poszukujesz stabilnej pracy, przejrzystych warunków zatrudnienia i dobrych perspektyw na przyszłość? Sprawdź naszą ofertę pracy.

Inżynier Jakości, Magazynowa 2, Nowe Miasto, Białystok