Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

Spring Professional PolandO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją wyrobów dla przemysłu motoryzacyjnego szukamy osoby na stanowisko inżynier jakości, która będzie odpowiedzialna m.in. za nadzorowanie i zapewnianie jakości wewnętrznej na produkcji oraz wdrażanie narzędzi jakościowych na produkcji oraz ich ciągłe monitorowanie.

Inżynier JakościNumer ref.: PWR/IJ/04/2021/MJ

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i zapewnianie jakości wewnętrznej na produkcji
  • wdrażanie narzędzi jakościowych na produkcji oraz ich ciągłe monitorowanie
  • wdrażanie działań usprawniających oraz redukujących poziom braków, nadzorowanie QIP
  • organizowanie szkoleń jakościowych
  • koordynowanie i nadzorowanie działań związanych z reklamacją klienta (działania natychmiastowe/korygujące)
  • nadzór nad procesem LPA (audity warstwowe)
  • analiza zwrotów reklamacyjnych i gwarancyjnych
  • przygotowanie oraz udział w audytach klienta
  • raportowanie statusu jakości do Kierownika jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: jakość, produkcja i pokrewne)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w branży automotive na obszarze jakości
  • znajomość wymagań i narzędzi jakościowych branży automotive (FMEA, CP, 8D, etc.)
  • znajomość wymagań systemów zarządzania jakością IATF 16949, VDA
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym
  • samodzielność w działaniu, otwartość
  • duża determinacja i konsekwencja w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, kafeteria)
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie nauki (w tym udział w kursach językowych i szkoleniach branżowych).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne