Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 24.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    33061
    GE Power dostarcza szeroki asortyment zintegrowanych urządzeń i systemów zapewniających bezpieczne i niezawodne zasilanie. Produkty obejmują rozwiązania w zakresie dystrybucji elektrycznej i sterowania, takie jak rozłączniki obwodów, tablice rozdzielcze i elementy sterujące ogólnego zastosowania, które służą do rozdziału energii i sterowania nią w rozmaitych zastosowaniach w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. Zapotrzebowanie na produkty GE generują tacy klienci jak: firmy Dystrybucyjne, instalatorzy, producenci rozdzielnic, generalni wykonawcy, OEM oraz szeroko pojęte zakłady usługowe na całym świecie.
    W chwili obecnej poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Bielsko-Biała nr ref: 3011794

    Zakres obowiązków:
    • Opracowywanie i wdrażanie planów kontroli.
    • Współpraca z inżynierem procesu i konstruktorem przy wdrażaniu nowych produktów.
    • Rozwiązywanie aktualnych problemów jakościowych (zbieranie danych i ich analiza; nadzór nad wdrażaniem działań korygujących i doskonalących.
    • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej.
    • Współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości.
    • Szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości.
    • Jakościowa analiza procesów produkcyjnych w celu ich ciągłego doskonalenia.
    Kwalifikacje / wymagania:
    • Wykształcenie wyższe elektryczne lub pokrewne.
    • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość systemów zarządzania jakością wg norm ISO 9000.
    • Doskonałe umiejętności analityczne.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Power Point).
    • Umiejętność współpracy w zespole.
    Oferujemy:
    • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym.
    • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów.