Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier jakości

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie jako inżynier jakości? Chcesz rozwijać się w branży produkcyjnej? Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera jakości. Zachęcamy do aplikacji!

    Nr ref.: /360/01/2019/WW/35929
    Bielsko-Biała

    oferujemy

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia, miejsce pracy Cieszyn
    • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
    zadania
    • zapewnienie adekwatnej do oczekiwań klientów jakości produktów poprzez zagwarantowanie odpowiednich standardów jakości w procesach związanych z ich wytwarzaniem
    • wdrożenie oraz ciągłe rozwijanie standardów zapewniających najwyższą jakość realizowanych procesów produkcyjnych i kontrolno-pomiarowych
    • bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych występujących podczas procesu produkcji farb ciekłych, przygotowywanie analiz FMEA oraz planów kontroli
    • przygotowywanie i opracowywanie potrzebnych dokumentów związanych z wyrobami w przypadkach wykrytych i zgłaszanych błędów przez klientów (tj. Karta Parametrów Technicznych, Certyfikat Jakości, MSDS, Action Plan)
    • koordynowanie działań w systemie CAIR, inicjowanie i prowadzenie okresowych przeglądów reklamacji, współpraca z komórkami organizacyjnymi w celu dokonania rzetelnej analizy problemu, wdrażanie działań korygujących i prewencyjnych
    • współpraca z laboratorium kontroli jakości w zakresie rozwiązywania i analizy niezgodności jakościowych a także inżynierem procesu, oddziałem produkcyjnym i pozostałymi działami w zakresie rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego
    • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • znajomości narzędzi i metod wspomagających zarządzanie jakością (FMEA, MSA, SPC)
    • znajomości metod badań, aparatury pomiarowej i stosowanej technologii produkcji
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • dobrej organizacji pracy i zorientowania na biznes
    • umiejętności efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    www.randstad.pl