Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Jakości - branża automotive

Exact Systems GmbH

14 10014 400 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie problemami dotyczącymi jakości,

  • prowadzenie i nadzorowanie działań poreklamacyjnych i zapobiegawczych zgodnie ze standardem automotive,

  • reagowanie na zaistniałe problemy, weryfikacja wady, jej analiza, kontakt z klientem, wspólne podjęcie odpowiednich działań,

  • zarządzanie akcjami dotyczącymi sortować komponentów.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego,

  • wykształcenie techniczne,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • współpraca na podstawie niemieckiej umowy z wynagrodzeniem: 3000€ brutto/mc,

  • dieta 14€/dzień,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • samochód służbowy,

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • mieszkanie służbowe

Exact Systems GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Grupa Exact Systems od roku 2004 konsekwentnie buduje swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii.

Przewiń do profilu firmy