Oferta pracy

Inżynier Jakości (branża MedTech)

H2R sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Aleja Krakowska 106

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w walidacji (IQ, PQ, OQ) i optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Współpraca z przedstawicielem SZJ w aspekcie spełnienia niezbędnych wymagań regulacyjnych

  • Współpraca z technicznym zespołem produkcji w realizacji własnych procesów

  • Przeprowadzanie szkoleń dla zespołu technicznego w zakresie jakości procesów produkcyjnych

  • Analizowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań korygujących

  • Udział w Inspekcja i Audytach

  • Zapewnienie wsparcia zespołowi technicznemu w zakresie utrzymania i optymalizacji produkcji i jakości

  • Rozwój nowych procesów, badania materiałów alternatywnych i optymalizacja COGS

  • Przygotowanie i posiadanie dokumentacji technicznej: dokumentacja walidacji procesu, instrukcje produkcyjne, raporty z badań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynieryjno – techniczne

  • Doświadczenie pracy w dziale jakości lub inżynieryjnym w firmie produkcyjnej (najlepiej z branży farmaceutycznej, wyrobów medycznych bądź automotive)

  • Znajomość systemów zarządzania jakością ISO będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją

To oferujemy

  • Pracę w starupie o globalnym potencjale

  • Pracę w młodym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnej firmie z branży wyrobów medycznych

  • Możliwość rozwoju wraz ze wzrostem organizacji

  • Zatrudnienie w ramach współpracy B2B lub Umowy o Pracę

O nas

Rekrutacja jest prowadzona na rzecz naszego Klienta, innowacyjnego startupu z branży MedTech, który opracował unikalną technologię, która będzie komercjalizowana globalnie.

Firma przygotowuje się do uruchomienia pełnoskalowej produkcji wyrobu medycznego na kilkadziesiąt rynków. Jest to unikalna szansa na dołączenie do dynamicznego zespołu i rozwoju zawodowego wraz z międzynarodowym wzrostem firmy.