Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Jakości

Spring Professional Poland

  • Brzeg

    Brzeg, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Określanie standardów jakościowych dla produktów i procesu produkcyjnego z uwzględnieniem wymagań IATF 16949 i ISO 14001,

  • Tworzenie, aktualizacja oraz nadzorowanie bieżącej dokumentacji jakościowej oraz standardów 6S,

  • Kontrola produktów pod względem jakościowym,

  • Analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań,

  • Koordynowanie i uczestnictwo w procesie rozwiązywania problemów, tworzenie raportów 8D dla klienta,

  • Nadzór nad wynikami audytów produktu oraz analiz rozwiązywania problemów dotyczących procesów produkcyjnych,

  • Korzystanie i opracowywanie dokumentacji w SAP-QM,

  • Przeprowadzanie i nadzór nad SPC.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane Zarządzanie i Inżynieria Produkcji,

  • Znajomość uregulowań IATF 16949 i ISO 14001,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w dziale jakości,

  • Dobra znajomość MS Office oraz SAP,

  • Dobra znajomość języka angielskiego- min. B2,

  • Znajomość metod statystycznych (np. SPC),

  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością: FMEA, PPAP, 8D, Control Plan, 5Why, QRQC, Ishikawa, APQP.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z Naszym Klientem,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę na 1 zmianę po 8 h (start pracy między 7:00 a 9:00)

  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport,

  • Miejsce pracy: Oława

  • Oferta dotyczy umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie