Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier jakości

  • Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego międzynarodowego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brześć Kujawski

    Zakres zadań:

    • Określanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu
    • Opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Kart Pierwszej sztuki, Instrukcji Containment
    • Nadzór i monitoring nad wdrożeniem wymagań klienta
    • Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta
    • Przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych
    • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2)
    • Przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości
    • Tworzenie standardów jakości
    • Wspieranie analiz PFMEA
    • Wsparcie jakościowe dla produkcji

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym – preferowana branża motoryzacyjna
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość ISO/TS 16949)
    • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA
    • Praktyczna umiejętnośc definiowania przyczyn problemu z wykorzystaniem narzędzi jakościowych
    • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych i przeprowadzania analiz statystycznych
    • Definiowanie i kontrolowanie wskaźników jakościowych
    • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i odpowiedzialność

    Firma oferuje:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie w branży automotive
    • Możliwość realnego rozwoju i poszerzania kompetencji w strukturach firmy
    • Udział w ciekawych projektach
    • Przyjazna atmosfera pracy
    • Pakiet benefitów ( m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, szkolenia językowe, dofinansowanie do posiłków)
    • Pakiet relokacyjny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Równocześnie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę

    Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.