Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 16.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane w 20 krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej Północnej i Środkowej dostarczają komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Szwecji sięgają 1946, a w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, nasz zakład zlokalizowany jest w Pruszkowie koło Warszawy.

    Aktualnie do naszej fabryki, która produkuje części do samochodów takich marek jak:

    • Audi
    • BMW
    • Porsche
    • VW
    • Land Rover
    • Mercedes
    • Opel
    • Renault
    • Honda
    • Scania
    • Toyota
    • Volvo

    poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brześć Kujawski
    ZAKRES ZADAŃ:
    • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu
    • Opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Kart Pierwszej sztuki, Instrukcji Containment
    • Nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia
    • Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta
    • Przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych
    • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2)
    • Przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości
    • Tworzenie standardów jakości
    • Wspieranie analiz PFMEA
    • Wsparcie jakościowe dla produkcji
    WYMAGANIA:
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym – preferowany przemysł motoryzacyjny
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość ISO/TS 16949)
    • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA
    • Umiejętność definiowania przyczyn źródłowych problemu z wykorzystaniem narzędzi jakościowych
    • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych i przeprowadzania analiz statystycznych
    • Definiowanie i kontrolowanie wskaźników jakościowych
    • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy zespołowej
    • Znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. B
    OFERUJEMY:
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
    • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenia grupowe
    • Kartę Multisport
    • Udział w ciekawych projektach
    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
    • Pakiet relokacyjny w indywidualnych przypadkach

    Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.