Oferta pracy

Inżynier Jakości

Professional Adrian GrelaO firmie

  • Chorzów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie inspekcji i testów gotowych produktów oraz podzespołów
  • Rozwiązywanie problemów i monitorowanie sprawności przebiegu procesów naprawczych
  • Ocena prawidłowości ustanowionych mechanizmów kontrolnych w celu zapewnienia zgodności z zasadami, planami oraz procedurami.
  • Wsparcie dla wprowadzanych działań korygujących i zapobiegawczych, będących następstwem zgłaszanych problemów
  • Prawidłowa kalibracja używanego sprzętu i narzędzi
  • Aktualizowanie i przygotowanie procedur, inspekcji, protokołów i list kontrolnych
  • Eskalowanie anomalii wykrytych na liniach produkcyjnych i zapewnianie ich skutecznych napraw (QRQC)
  • Zapewnienie wysokiej jakości metodologii animacji, zgodnie z wymaganiami APSYS

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego /min. w stopniu b2/
  • Doświadczenie min.2 lata

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży przemysłowej
  • Długoletnią współpracę
  • System szkoleń wewnętrznych
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z RODO i ustawa o ochronie danych osobowych z 25 maja 2018 roku".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy