Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

Grupa IZOBLOKO firmie

Grupa IZOBLOK

Legnicka 15

Chorzów

IZOBLOK S.A. – jesteśmy liderem europejskiego rynku przetwórstwa polipropylenu spienionego na rzecz branży motoryzacyjnej; jako jedyna firma w Polsce możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie przetwarzania EPP; dysponujemy najnowszymi technologiami oraz doświadczeniem zdobytym przez lata na najtrudniejszych europejskich rynkach; współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi;  posiadamy swoje zakłady produkcyjne w Polsce i w Niemczech. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier JakościNumer ref.: IJ/2

Obowiązki:

  • Stała kontrola poprawności funkcjonowania systemu jakości
  • Nadzór nad zapewnieniem jakości na wejściu, w procesie produkcji i na wyjściu wyrobów będących zarówno w fazie produkcji seryjnej jak i w fazie projektowej
  • Kontakt z klientami i dostawcami w sprawach dotyczących dokumentacji i wymagań jakościowych
  • Przeprowadzanie stosownych badań oraz formułowanie raportów oraz wniosków dotyczących badań jakości wyrobów
  • Przeprowadzanie auditów wewnętrznych w firmie
  • Zarządzanie reklamacjami jakościowymi
  • Nadzorowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami i budowanie relacji z nimi
  • Zarządzanie dokumentacją systemową

Oczekiwania:

  • Roczne doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze jakości na rzecz firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego na poziomie dobrej komunikacji
  • Znajomość norm ISO 9000 i IATF 16949
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami: APQP, FMEA, SPC,PPAP, VDA
  • Znajomość zaawansowanych technik rozwiązywania problemów (wskazana znajomość narzędzi 8D, 5xWhy, Ishikawa, Paretto)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole

Jeśli chcesz się rozwijać, korzystać z profesjonalnych szkoleń i naszej wiedzy
jeśli chcesz pracować z topowymi markami w branży motoryzacyjnej
(Jaguar, Ford, Volkswagen)
jeśli chcesz mieć dostęp do unikatowej technologii
obejrzyj film i DOŁĄCZ DO NAS!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne