Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Cieszyn, śląskie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W PPG każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem i dostarczaniem farb, powłok i produktów specjalistycznych, którym nasi klienci ufają już od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pozwalamy im sprostać nawet największym wyzwaniom przed jakimi stają. Współpracujemy ściśle, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Nasza siedziba główna mieści się w Pittsburghu, a zakłady i centra innowacji zlokalizowane są w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów z branż: budowlanej, produktów konsumenckich, przemysłowej i transportowej. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.ppg.com i śledź PPG na LinkedIn.

    Miejsce pracy: Cieszyn

    Zadania:

    • Zapewnienie adekwatnej do oczekiwań klientów jakości produktów poprzez zagwarantowanie odpowiednich standardów jakości w procesach związanych z ich wytwarzaniem
    • Wdrożenie oraz ciągłe rozwijanie standardów zapewniających najwyższą jakość realizowanych procesów produkcyjnych i kontrolno-pomiarowych
    • Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych występujących podczas procesu produkcji farb ciekłych, przygotowywanie analiz FMEA oraz Planów Kontroli
    • Przygotowywanie i opracowywanie potrzebnych dokumentów związanych z wyrobami w przypadkach wykrytych i zgłaszanych błędów przez klientów (tj. Karta Parametrów Technicznych, Certyfikat Jakości, MSDS, Action Plan)
    • Koordynowanie działań w systemie CAIR, inicjowanie i prowadzenie okresowych przeglądów reklamacji, współpraca z komórkami organizacyjnymi w celu dokonania rzetelnej analizy problemu, wdrażanie działań korygujących i prewencyjnych
    • Współpraca z laboratorium kontroli jakości w zakresie rozwiązywania i analizy niezgodności jakościowych a także inżynierem procesu, oddziałem produkcyjnym i pozostałymi działami PPG w zakresie rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Znajomość narzędzi i metod wspomagających zarządzanie jakością (FMEA, MSA, SPC)
    • Znajomość metod badań, aparatury pomiarowej i stosowanej technologii produkcji
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Otwartość, analityczne myślenie i łatwość rozwiązywania problemów
    • Dobra organizacja pracy i zorientowanie na biznes
    • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

    Dołącz do nas! Wyślij CV

    W PPG szanujemy różnice wynikające z doświadczenia, punktu widzenia, przeżyć, rasy, wieku, pochodzenia, wyznawanej religii, płci, orientacji seksualnej, czy tożsamości płciowej, a także ekspresji, uwarunkowań kulturowych, zainteresowań, geografii lub stylu. Dążymy do tworzenia środowiska sprzyjającego współpracy, w którym każdy ma szanse odnieść sukces.