Oferta pracy

Inżynier jakości

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Niezależna odpowiedzialność jakościowa, ale praca zespołowa nad konkretnym rozwojem produktu np. kamera, radar, sterownik elektroniczny by zapewnić, że standardy jakościowe są spełnione podczas fazy projektowania i tworzenia oprogramowania oraz testów

  • Stworzenie, aktualizacja Planu Jakości dla swojej pracy oraz wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem

  • Regularna analiza metryk projektowych, raportowanie do osób odpowiedzialnych za zarządzanie projektem

  • Komunikacja lokalna z całym zespołem oraz komunikacja globalna w celu usprawnień jakościowych i procesów w organizacji

  • Przeprowadzanie oceny procesowej, audytów wg standardu VDA ASPICE, procesów wewnętrznych

  • Doradztwo, szkolenia z definicji i praktycznych przykładów pracy według procesu dla rozwoju elektronicznych produktów w branży automotive (sterownik, kamera, radar)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (elektronika, informatyka, zarządzania jakością lub podobne)

  • Podstawowa znajomość norm motoryzacyjnych: IATF:16949, Automotive SPICE i ISO 26262

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • Biegła obsługa narzędzi Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej

  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa

  • Pakiet relokacyjny

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej (częściowo zdalnie)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • atrakcyjne szkolenia

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Przewiń do profilu firmy