Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy włoskim koncernem, działającym od ponad 50 lat, dostarczamy systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce.

    W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

    Poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Częstochowa

    Główne zadania realizowane na stanowisku:

    • Współpraca z dostawcami w zakresie dostaw seryjnych
    • Przeprowadzanie audytów u dostawców
    • Analiza i monitoring wdrożonych przez dostawcę działań
    • Analiza bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie działań w celu utrzymania wysokiego poziomu jakości
    • Risk aassessment analysis
    • Współpraca z działem technicznym, produkcją i logistyką

    Oczekiwania:

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość normy IATF 16949
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych
    • Znajomość: APQP, PPAP, FMEA, SPC, 8D
    • Praktyczna znajomość metod i narzędzi rozwiązywania problemów – doświadczenia w branży automotive będą dodatkowym atutem
    • Znajomość procesu audytowani,
    • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka włoskiego
    • Umiejętność pracy zespołowej, elastyczność i zaangażowanie w wykonywane obowiązków

    Proponujemy Ci:

    • Przynoszącą satysfakcję pracę w jednym z działów firmy Brembo
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Benefit Multisport, studiów i kursów językowych)
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
    • Miłą atmosferę pracy wśród profesjonalistów

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku do aplikowania.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.