Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Dobrzeń Wielki (pow. opolski), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

    INŻYNIER JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki (pow. opolski)

    Wymagania:

    • Znajomość procesów produkcyjnych, (znajomość procesu spawania będzie dodatkowym atutem)
    • Umiejętność biegłego czytania rysunku technicznego i posługiwania się normami
    • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (8D, 5WHY, itd.)
    • Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi
    • Język angielski – komunikatywnie
    • Prawo jazdy (czynne)

    Zadania:

    • Zapewnianie odpowiedniej kontroli procesów produkcyjnych przez wdrożenie planów kontroli
    • Bezpośredni kontakt z dostawcami i klientami
    • Prowadzenie procesów reklamacyjnych
    • Współpraca z działem inżynieryjnym oraz produkcji w zakresie: rozwiązywania problemów jakościowych, doskonalenia procesów
    • Udział w audytach
    • Przygotowanie wymaganych raportów, sprawozdań

    Oferujemy:

    • Pracę w oparciu o umowę pracę
    • Ciekawą pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
    • Dużą samodzielność
    • Niezbędne szkolenia
    • Możliwość rozwoju osobistego

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku
    "Aplikuj" w temacie maila proszę podać nazwę stanowiska.