Oferta pracy

Inżynier jakości

Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientami takimi jak BMW, Audi, Volkswagen i wyjaśnienie problemów jakościowych.

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (preferowana branża motoryzacyjna),

  • doświadczenie w kontaktach z klientem oraz postępowaniu reklamacyjnym,

  • znajomości normy IATF 16949,

  • wiedza i doświadczenie w zastosowaniu narzędzi jakości (PPAP, 8D, 5WHY, VDA),

  • dyspozycyjność, dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego,

  • umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym zakładzie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet benefitów (karta mulitsport , prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, dofinansowane posiłki),

O nas

1998 roku producent węży gumowych na bazie polimeru używanych do systemów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarowych i innych urządzeniach przemysłowych. Wałbrzyska fabryka będąca obecnie częścią koncernu Tristone ,produkująca przewody gumowe i plastikowe do przepływu cieczy w układach chłodzenia dla klientów takich jak: Volvo, Ford, Nissan, Renault, Daimler, VW, Peugeot, Fiat, Ferrari, Audi, BMW i innych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Inżyniera jakości

Przewiń do profilu firmy