Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości - Doradca

  • Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Interdont Support Q Sp. z o.o. to chętnie wybierany partner klasy premium przemysłu produkcyjnego. Posiadając 29 letnie doświadczenie na rynku, oferujemy usługi na terenie całego kraju, głównie w branży motoryzacyjnej, w zakresie szkoleń, wdrożeń QMS, doradztwa jakościowego i kontroli jakości. Jako firma usługowa jesteśmy tak dobrzy jak nasza kadra, dlatego orientacja na pracowników oraz ich dobro jest jednym z najważniejszych celów firmy.

    W celu wsparcia naszych Klientów z branży automotive na terenie województwa dolnośląskiego, śląskiego oraz lubuskiego poszukujemy współpracowników na stanowisko:

    INŻYNIER JAKOŚCI / DORADCA
    Miejsce pracy: województwo dolnośląskie, śląskie, opolskie

    Opis stanowiska:

    • Ścisła współpraca i wsparcie klienta w zakresie doradztwa jakościowego.
    • Organizowanie i prowadzenie projektów jakościowych u klientów w zakresie doradztwa jakościowego, sporządzanie analiz i raportów oraz informowanie klienta o stanie zaawansowania projektów zgodnie ze specyfikacjami kontraktu.
    • Przeprowadzanie audytów odnośnie dotrzymywania standardów jakościowych u klientów.
    • Zapewnienie jakości usług, rzetelne prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie z wymaganiami klienta, systemowymi oraz obowiązującymi standardami w firmie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Doświadczenie (min. 3 lat) w firmie produkcyjnej w dziale jakości lub produkcji.
    • Bardzo dobra znajomość systemów zarządzania jakością oraz narzędzi potwierdzone posiadanymi uprawnieniami lub certyfikatami: ISO 9001:2015; ISO 14001; IATF 16949:2016, VDA, APQP, PPAP/EMPB, MSA, SPC, 8D, IMDS, CSR, Lean Manufacturing.
    • Wysoka kultura osobista, punktualność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
    • Duża dyspozycyjność i mobilność.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie w kreatywnym zespole i firmie o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Możliwość wyjazdów na projekty w kraju i za granicą. Atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznym środowisku pracy. Rozwój zawodowy i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach głównie jakościowych prowadzonych przez naszą kadrę i trenerów na bardzo wysokim poziomie.

    opis