Logo Pracuj.pl

Inżynier jakości dostaw

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.O firmie

  • Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

Turyńska 80

Tychy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesu „reklamacje do dostawców”
  • nadzór nad terminowością i skutecznością działań korygujących i zapobiegawczych – za pomocą systemu MSO
  • udział w działaniach mających na celu analizę i rozwiązanie problemów jakościowych
  • nadzorowanie dostaw dostawców przez monitorowanie poziomu ppm
  • przygotowywanie comiesięcznych raportów dla kierownika działu jakości zawierających dane odnośnie jakości dostarczanych części - status reklamacji do dostawców, poziom ppm
  • nadzorowanie i aktualizacja planów kontroli dla materiałów i komponentów zakupowych
  • przeprowadzanie audytów procesów u dostawcy, raportowanie i monitorowanie działań naprawczych
  • koordynacja wizyt i audytów dostawców

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w dziale jakości
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość SPC, APQP, PPAP, FMEA, CP

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • stabilną pracę i zawodowe wyzwania w dynamicznie rozwijającym się zakładzie
  • bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu międzynarodowym

Sanhua Aweco jest częścią Grupy SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie. Produkowane przez nas systemy można odnaleźć w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy), klimatyzatorze, jak również w co czwartym, nowo wyprodukowanym samochodzie na świecie.

Aktualne oferty pracodawcy
2/2021

Inżynier jakości dostaw, Turyńska 80, Tychy