Inżynier Jakości Dostawców

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

  • Chełmek

    Chełmek, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem reklamacyjnym z dostawcami (ustalenie działań powstrzymujących, kryteriów selekcji, działań korygujących i prewencyjnych) w oparciu o metodologię 8D/Ishikawa/5Why;

  • Zapewnienie właściwej ewidencji w zakresie jakości dostaw;

  • Nadzór nad lokalnymi i zagranicznymi dostawcami komponentów;

  • Zatwierdzanie komponentów do produkcji wg PPAP;

  • Współpraca z Inżynierami Jakości Klienta obejmująca rozwiązywanie głównych problemów;

  • Utrzymywanie relacji z Kupcami;

  • Audyty procesów produkcyjnych dostawców

  • Stosowanie statystycznych metod w analizie wskaźników wydajności dostawców w celu poprawy jakości;

  • Realizacja procesu rekwalifikacji komponentów z dostawcami;

  • Zarządzanie procesem zamian tymczasowych i stałych zgłaszanymi przez dostawców;

  • Prowadzenie Planów Rozwoju z problematycznymi dostawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze jakości dostawców (branża automotive);

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);

  • Znajomość wymagań jakościowych w zakresie SPC, MSA, FMEA, PPAP;

  • Znajomość metod analizy problemów jakościowych (8D, Ishikawa, 5Why)

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word)

  • Znajomość podstawowych wymagań z zakresu zarządzania jakością ISO9001 oraz IATF16949;

  • Komunikatywność w relacjach klient – dostawca;

  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność w codziennej pracy.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;

  • Realny wkład w rozwój pojazdów wiodących producentów na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;

  • Pakiet pozapłacowych benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Przewiń do profilu firmy