Oferta pracy

Inżynier Jakości Dostawców ds. Projektów

AUTOLIV POLAND Sp. z o.o.

  • Belgijska 2, Jelcz-Laskowice, Belgijska 3, Jelcz-Laskowice

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w interdyscyplinarnych zespołach projektowych

  • Przeprowadzanie audytow zgodnie z założonym planem – AS2, PTR

  • Rozstrzyganie i wyjaśnianie problemów jakościowych związanych z komponentami

  • Nadzorowanie i ocena efektywności akcji korygujących

  • Analiza, ocena oraz ciągła poprawa wyników jakościowych dostawców

  • Kontakt z dostawcą w zakresie dotyczących go projektow/seryjnych komponentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość systemów SAP, PLM, OBIEE

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje

  • Znajomość narzędzi jakościowych (8D, Ishikawa)

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • Dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Cechy takie jak: determinacja w realizacji celów, komunikatywność, samodzielność, zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność i gotowość do pracy w zespole, umiejętność myślenia analitycznego

To oferujemy

  • Praca na zastępstwo do 31.05.2022 z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na kompetencjach

  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola współpracującego z firmą

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach dla ciebie i twojej rodziny

  • Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i świadczenia świąteczne

  • Możliwość skorzystania z programu rekomendacji pracowniczych - 1500 zł za każdą poleconą osobę

  • Dofinansowanie do wybranych benefitów w ramach platformy MyBenefit

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie

  • Bezpłatne wejście na basen raz w tygodniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Najwięksi producenci aut osobowych z całego świata korzystają z naszych systemów bezpieczeństwa. Autoliv w Polsce zajmuje się projektowaniem i produkcją zarówno części tekstylnej jak i modułów poduszek powietrznych.

Przewiń do profilu firmy