Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości Dostawców

  • Gogolin, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Opole, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hengst Filtration jest uznanym na całym świecie partnerem w dziedzinie rozwoju oraz dostawcą filtrów i systemów zarządzania płynami dla motoryzacji i przemysłu. Zatrudniając 3.000 osób, działamy na globalnym rynku, posiadając 15 zakładów w Europie, Ameryce Północnej  oraz Południowej, jak również w Azji.

    top

    Poszukujemy osób pragnących dołączyć do naszego zespołu w nowym zakładzie produkcyjnym w Gogolinie:

    Twoje zadania:

    • Monitorowanie jakości dostarczanych komponentów
    • Ocena dostawców pod kątem poziomu jakości dostaw
    • Audytowanie dostawców
    • Obsługa reklamacji

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne
    • Znajomość wymogów standardu IATF 16949
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Przygotowywanie dokumentacji zatwierdzania komponentów i wyrobów
    • Stały kontakt z międzynarodowymi dostawcami
    • Gotowość do odbywania wizyt u dostawców krajowych i zagranicznych
    • Zaangażowanie i gotowość aktywnego współtworzenia nowego zakładu

    Dodatkowy atut stanowią:

    • Certyfikat auditora wewnętrznego zgodnie z wymaganiami VDA 6.3 na licencji VDA_QMC

    Co oferujemy:

    • Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań w zaangażowanym zespole międzynarodowego koncernu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz abonament Luxmed
    Zainteresowany? /Zainteresowana ?
    Prześlij zgłoszenie za pomocą przycisku aplikowania.

    Hengst Filtration Poland sp. z o. o.
    ul. Waltera Hengsta 4
    47-320 Gogolin

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV. Na przesłanych dokumentach prosimy dopisać następującą zgodę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie    danych osobowych – Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gogolinie ul. Waltera Hengsta 4. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.”
    bottom