Ta oferta pracy jest nieaktualna od 441 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości Dostawców

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.
    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: BST/IJD/KAT/0317

    OPIS STANOWISKA:
    • Nadzór nad standardami jakościowymi dla produktów i procesu produkcyjnego.
    • Definiowanie wymagań jakościowych dla dostarczanych komponentów.
    • Kontrola dostarczanych kompnentów pod względem jakościowym.
    • Kontrola oraz monitorowanie współpracy z dostawcami.
    • Prowadzenie działań rozwijających dostawców.
    • Nadzór nad reklamacjami oraz raportami 8D.
    • Proaktywne działania w zakresie poprawy i rozowju systemu oraz dokumentacji jakościowej.
    • Prowadzenie audytów u dostawców.
    • Kontrola oraz optymalizacja najważniejszych wskaźników KPI.
    WYMAGANIA:
    • Wyższe wykształcenie techniczne.
    • Co najmniej 2-3 lat doświadczenia w branży automotive.
    • Umiejętne organizwoanie i planowanie czasu pracy.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
    • Inicjatywa w działaniu.
    • Znajomość ISO/TS 16949 oraz VDA 6.3.
    • Znajomość PPAP, 8D, FMEA, SPC, APQP.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    OFERUJEMY:
    • Możliwość rozwoju w dynamicznym, międzynardowym środowisku pracy.
    • Realne szanse awansu.
    • Stabilne zatrudnienie.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Bogaty pakiet benefitów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom