Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości Dostawców

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    www.autoneum.com

    Autoneum jest globalnym i technologicznym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania akustyką i termiką w pojazdach. Jako partner producentów pojazdów osobowych na całym świecie, Autoneum dostarcza wielofunkcyjne komponenty i technologie do ochrony przed hałasem i ciepłem, tym samym podnosząc komfort i wartość pojazdu. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i unikalnej wiedzy technologicznej, Autoneum opracowuje i produkuje systemy i komponenty do komory silnika, podwozia, podłogi i nadwozia pojazdów.
    Klienci Autoneum to wiodący producenci samochodów na głównych rynkach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Azji. Globalna obecność i bycie blisko klienta jest nie tylko kluczowym czynnikiem sukcesu, ale także zasadniczą przewagą konkurencyjną. W związku z tym firma, której główna siedziba mieści się w Winterthur w Szwajcarii, obsługuje i prowadzi badania i rozwój na skalę globalną: Autoneum jest reprezentowane w około 50 lokalizacjach, w ponad 20 krajach i zatrudnia na całym świecie ponad 11 000 pracowników.

    Obecnie poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    Obowiązki:
    • Nadzór nad zgodnością zakupionych komponentów z wymaganiami jakościowymi.
    • Nadzór nad pracą oraz funkcjonowaniem kontrolera jakości odpowiedzialnego za kontrolę materiałów/wyrobów na wejściu.
    • Przeprowadzanie auditów jakościowych u kooperantów firmy.
    • Kontrola realizacji planów poprawy i wydajności dostawców.
    • Współpraca z dostawcami w zakresie jakości oferowanych materiałów.
    • Udział we wstępnej ocenie potencjalnych dostawców.
    • Analiza wykrytych niezgodności oraz reklamacji, analiza wadliwych części.
    • Analiza działań korygujących i zapobiegawczych od dostawców w ramach raportów 8D.
    • Kontakty z dostawcami.
    • Opracowanie planów kontroli dla materiałów na wejściu.
    • Nadzór nad kontrolą dostaw materiałów.
    • Prowadzenie monitoringu wskaźników osiąganych przez dostawców.
    • Egzekwowanie dokumentacji PPAP.
    • Zarządzanie PPAP-em od dostawców.
    • Zarządzanie materiałami niespełniającymi wymagań.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej.
    • Mocną stroną będzie znajomość zagadnień związanych z MSA, PPAP, APQP, FMEA, potwierdzona certyfikatami/zaświadczeniami.
    • Znajomość zagadnień związanych z systemami zapewnienia jakości, szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
    • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę / partnera.
    • Ubezpieczenie grupowe.
    • Benefity związane z Funduszem Socjalnym.
    • Dofinansowanie do posiłków.
    • Dofinansowanie do karty sportowej.
    • Dobrą atmosferę pracy.
    • Szkolenia i możliwości rozwoju.