Oferta pracy

Inżynier Jakości Dostawców

Formel D Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych związanych z komponentami dostawców

  • Nadzór nad zgodnością zakupionych komponentów z wymaganiami jakościowymi

  • Ciągłe podnoszenie jakości dostarczanych komponentów i procesów u dostawców, egzekwowanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych, wdrażanie usprawnień u dostawców

  • Zbieranie kosztów związanych z reklamacjami dostawców

  • Codzienna współpraca z działem produkcji, inżynierii, logistyki

  • Regularne raportowanie (status reklamacji, wskaźniki)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów (m.in. 8D, 5Why, Diagram Ishikawa)

  • Umiejętności analityczne

  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowego projektu dla klienta marki premium w branży motoryzacyjnej – OEM

  • Dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenia grupowego, ubezpieczenia medycznego

  • Kurs języka angielskiego oraz niemieckiego

  • Wczasy pod gruszą, bony świąteczne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący do osiągania wysokich wyników system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw

  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Formel D Polska Sp. z o.o.

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Przewiń do profilu firmy

TWOJ PARTNER DO KONTAKTU:

Formel D | Natalia Zabawa| Ul. Toszecka 101 | Gliwice | Polska

T +48 609 405 244 | [email protected] | www.formeld.com

FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,

PARTS AND SERVICE READINESS