Inżynier jakości dostawców

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-02
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-11-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, poddostawcą przemysłu motoryzacyjnego. W naszym zakładzie w Poznaniu produkujemy metalowe części do systemów bezpieczeństwa pasażera. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Twoje zadania na stanowisku:

    • analiza problemów jakościowych związanych z procesami dostawców
    • zgłaszanie reklamacji do dostawców (raporty 8D - analiza, weryfikacja)
    • nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi u dostawców
    • przeprowadzanie audytów i oceny dostawców
    • nadzór nad kontrolą wejściową wyrobów

    Od wybranej osoby oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego technicznego
    • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
    • doświadczenia w przeprowadzaniu audytów
    • samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
    • umiejętności dobrej komunikacji, konsekwencji w działaniu
    • mile widziane doświadczenie w zakresie procesów hutniczych oraz powłok antykorozyjnych

    Zatrudnionym osobom oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
    • lokalizację w Poznaniu (dogodny dojazd miejską komunikacją)
    • pensję zasadniczą i dodatkowe składniki wynagrodzenia
    • wsparcie finansowe na wakacje, podręczniki szkolne, paczki świąteczne, imprezy integracyjne
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    CV prosimy składać za pomocą przycisku Aplikuj.

    W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: 61/650-46-26 lub 61/650-46-35

    Odpowiadamy wyłącznie na wybrane aplikacje.

    W CV prosimy dopisać kaluzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dif Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Dif Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Nieszawskiej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.