Oferta pracy

Inżynier Jakości Dostawców

HOMAG

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Audyty i kwalifikacja dostawców;

  • Opracowywanie i realizacja planów zapewnienia jakości dla części od dostawców, w tym rewizja i zatwierdzanie dokumentacji jakościowej (PPAP);

  • Opracowywanie i wdrażanie standardów jakościowych, narzędzi zapewnienia oraz poprawy jakości u dostawców;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i nadzór nad wdrażanie działań naprawczych przez dostawców;

  • Eliminowanie chronicznych problemów jakościowych oraz podnoszenie poziomu zapewnienia jakości przez dostawców, pomoc dostawcom w poprawie ich procesów;

  • Monitorowanie i analiza wyników jakościowych;

  • Raportowanie do przełożonego;

  • Praca w siedzibie firmy, w Środzie Wielkopolskiej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, robotyka, automatyka, budowa maszyn, elektryka, lub zarządzanie i produkcja);

  • Min. 3 lata doświadczenia w branży automotive na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość procesów produkcyjnych (przemysł metalowy, przetwórstwo tworzyw sztucznych, powłoki, montaż, itd.);

  • Dobra znajomość procesów APQP, PPAP, FMEA oraz doświadczenie w ich stosowaniu;

  • Umiejętność opracowania i realizacji planów zapewnienia jakości dla części od dostawców;

  • Praktyczna umiejętność audytowania dostawców (kwalifikacja, proces);

  • Praktyka w stosowaniu narzędzi analizy i rozwiązywania problemów jakościowych (np. 8D, DMAIC);

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów interdyscyplinarnych oraz umiejętność raportowania;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, otwartość, uczciwość, komunikatywność;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Znajomość budowy maszyn i ich funkcjonowania;

  • Praca w środowisku SAP;

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

HOMAG

Fascinationeering oznacza dla nas: pasję dla nowych technologii i pomoc w kształtowaniu przemysłu przyszłości na całym świecie. Wspólnie możemy opracować świetne pomysły, które zainspirują innych na globalnym rynku. Stwórzmy podejście, które zafascynuje rynki. Jako wiodąca firma z branży inżynieryjno-mechanicznej cieszymy się, gdy inni podzielają naszą pasję.

Przewiń do profilu firmy