Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości Dostawców - SQA

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Minda KTSN Plastic and Tooling Solutions Sp. z o. o poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Obowiązki:

    • Kontakty z dostawcami w zakresie jakości oferowanych materiałów
    • Nadzór nad zgodnością zakupionych komponentów z wymaganiami jakościowymi.
    • Kontrola jakości materiałów/komponentów na wejściu.
    • Przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców firmy.
    • Kontrola realizacji planów poprawy jakości dostawców.
    • Proces reklamacji do dostawców oraz nadzór nad działaniami korygującymi.
    • Udział w ocenie oraz we wstępnej ocenie dostawców.
    • Opracowanie planów kontroli dla materiałów oraz komponentów zakupowych.
    • Prowadzenie monitoringu wskaźników osiąganych przez dostawców.
    • Egzekwowanie oraz zarządzanie PPAP-em od dostawców.
    • Zarządzanie wyrobami niezgodnymi.
    • Badania materiałów MFI/MVR.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej.
    • Bardzo istotna jest znajomość narzędzi: PPAP, APQP, FMEA,
    • Znajomość zagadnień związanych z systemami zapewnienia jakości, szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym w obszarze jakości dostaw.
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • Uprawnienia audytora VDA – mile widziane.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
    • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną
    • Benefity związane z Funduszem Socjalnym.
    • Dobrą atmosferę pracy.
    • Szkolenia i możliwości rozwoju.

    CV należy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj wraz z klauzulą:

    „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych o osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.