Oferta pracy

Inżynier Jakości Dostawców (SQA)

Adient Seating Poland Sp. z o.o.O firmie

Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Henryka Krupanka 93

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem PPAP dla komponentów używanych do produkcji w Zakładzie (nadzorowanie, ocenianie, rekwalifikacja)

  • Nadzorowanie zmian technicznych komponentów od dostawców

  • Rozwój Systemu Zarządzania Jakością wg IATF 16949 w zakresie rozwoju dostawców

  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi w ramach podległych projektów

  • Pomoc przy nadzorowanie procesu reklamacyjnego dla dostawców w zakresie 8D oraz przeglądów problemów z dostawcami

  • Prowadzenie statystyk jakościowych i oceny dostawców

Nasze wymagania

  • Ukończenie co najmniej studiów technicznych I stopnia

  • Dobra znajomość rysunku technicznego, GD&T

  • Wiedza z zakresu procesu APQP/PPAP, FMEA, CP, SPC, MSA,

  • Dobra znajomość metod rozwiązywania problemów (QRQC/8D)

  • Znajomość procesów technologicznych: spawanie, tłoczenie, obróbka stali, obróbka tworzyw sztucznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu

To oferujemy

  • Międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa

  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)

  • Dofinsowanie do kart Multisport Benefit

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie

  • Szerokie pole rozwoju zawodowego

  • Kursy językowe i szkolenia

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

W naszym zakładzie produkcyjnym Adient Seating Poland Sp. o. o.o. w Siemianowicach Śląskich zajmujemy się produkcją metalowych konstrukcji foteli samochodowych dla największych marek samochodowych na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Największą wartością Adient są nasi pracownicy.

To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów!

Dołącz do Adient !

Dokumenty aplikacyjne można przesłać na adres: Adient Seating Poland Sp. z o.o. ul. Krupanka 93, 41-100 Siemianowice Śląskie lub za pomocą przycisku Aplikuj (w tytule: Inżynier Jakości).

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy