Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości Dostawców (SQA)

Adient Seating Poland Sp. z o.o.O firmie

Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Henryka Krupanka 93

Siemianowice Śląskie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem PPAP dla komponentów używanych do produkcji w Zakładzie (nadzorowanie, ocenianie, rekwalifikacja)
  • Nadzorowanie zmian technicznych komponentów od dostawców
  • Rozwój Systemu Zarządzania Jakością wg IATF 16949 w zakresie rozwoju dostawców
  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi w ramach podległych projektów
  • Pomoc przy nadzorowanie procesu reklamacyjnego dla dostawców w zakresie 8D oraz przeglądów problemów z dostawcami
  • Prowadzenie statystyk jakościowych i oceny dostawców

Nasze wymagania

  • Ukończenie co najmniej studiów technicznych I stopnia
  • Dobra znajomość rysunku technicznego, GD&T
  • Wiedza z zakresu procesu APQP/PPAP, FMEA, CP, SPC, MSA,
  • Dobra znajomość metod rozwiązywania problemów (QRQC/8D)
  • Znajomość procesów technologicznych: spawanie, tłoczenie, obróbka stali, obróbka tworzyw sztucznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu

To oferujemy

  • Międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa
  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)
  • Dofinsowanie do kart Multisport Benefit
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie
  • Szerokie pole rozwoju zawodowego
  • Kursy językowe i szkolenia

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

W naszym zakładzie produkcyjnym Adient Seating Poland Sp. o. o.o. w Siemianowicach Śląskich zajmujemy się produkcją metalowych konstrukcji foteli samochodowych dla największych marek samochodowych na świecie.

Największą wartością Adient są nasi pracownicy.

To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów!

Dołącz do Adient !

Dokumenty aplikacyjne można przesłać na adres: Adient Seating Poland Sp. z o.o. ul. Krupanka 93, 41-100 Siemianowice Śląskie lub za pomocą przycisku Aplikuj (w tytule: Inżynier Jakości).

Inżynier Jakości Dostawców (SQA), Henryka Krupanka 93, Siemianowice Śląskie