Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości Dostawców (SQA)

  • Wrocław, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

     W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    INŻYNIER JAKOŚCI DOSTAWCÓW (SQA)
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami;
    • Kontrola jakości dostawców, audyty, zatwierdzenia PPAP;
    • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych;
    • Procesowanie reklamacji oraz zwrotów;
    • Przygotowywanie raportów oraz analiz;
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe);
    • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive;
    • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość IATF 16949);
    • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA;
    • Wiedza elektroniczna;
    • Umiejętność czytania schematów elektronicznych;
    • Znajomość obsługi elektronicznych narzędzi pomiarowych;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
    • Czynne prawo jazdy kat. B;
    • Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy;
    • Biegła znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel i Power Point);
    • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych i przeprowadzania analiz statystycznych, działania pod presją czasu;
    • Wysoka kultura osobista.

     Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne);
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
    • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

    CV w języku polskim i angielskim prosimy wysyłać przy pomocy przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)