Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości Dostawców - Supplier Quality Engineer

  • śląskie
  • Specjalista
  • 13.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

    Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Inżynier ds Rozwoju Dostawców - Supplier Development Engineer
    SQE/04/18

    Zakres obowiązków:

    • rozwój dostawców w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, aktywnej redukcji kosztów i rzetelnego planu dostaw
    • współpraca/interakcje nad projektami wspólnie z działami R&D, Produkcji, Jakości i Logistyki.
    • audytowanie dostawców, certyfikacja/zatwierdzanie dostawców w bazie z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia
    • aktywne uczestnictwo przy wyborze dostawców
    • tworzenie, wspieranie i egzekwowanie od dostawców planu poprawy i/lub usprawnień
    • wprowadzenie dostawców w fazę APQP i zapewnienie ciągłego wsparcia aż do uruchomienia dostaw seryjnych
    • udzielanie aktywnego wsparcia Zakupowcom od strony technicznej w rozwoju nowych projektów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej,
    • doświadczenie w procesie kwalifikacji i rozwoju dostawców,
    • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
    • zdolność analitycznego myślenia, znajomość rys. technicznego i umiejętność czytania podstawowych oznaczeń
    • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych
    • umiejętność otwartej i bezpośredniej komunikacji wewnątrz firmy jak również z dostawcami zewnętrznymi

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
    • Umowę o Pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    z zaznaczeniem nr. ref. SDE/01/18 w temacie wiadomości.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Moltton Poland z  siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 35-37 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Moltton Poland  oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

    Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.”