Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości Dostawców

  • Tczew, pomorskie
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Do naszego zakładu Eaton poszukujemy osoby na stanowisko:
    Lokalizacja: Tczew
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie jakością komponentów od naszych poddostawców, a także rozwój, wprowadzanie i utrzymywanie światowych standardów jakościowych u kontrahentów.

    Główne zadania:

    • Prowadzenie procesów oraz rozwiązywanie problemów związanych
      z jakością dostawców,
    • Prowadzenie procesu APQP/PPAP przy pełnym wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi branży motoryzacyjnej,
    • Prowadzenie przeglądów wymagań i specyfikacji z dostawcami przed zatwierdzeniem dokumentacji PPAP,
    • Zarządzenie akcjami dostawców przy zapewnieniu dogłębnej analizy przyczyn źródłowych problemów (8D/A3)
    • Bieżące monitorowanie bazy Alertów Jakościowych oraz przekazywanie informacji dotyczących statusu otwartych reklamacji dostawców,
    • Wsparcie procesu kontroli wejściowej w zakresie systemu Wisper, modyfikacji planów kontroli oraz wdrażania akcji natychmiastowych związanych z alertem jakościowym,
    • Inicjowanie i prowadzenie procesu odzyskiwania kosztów związanych
      z reklamacjami dostawców,
    • Prowadzenie audytów oraz procesu u dostawców.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
    • 2 lata doświadczenia w obszarze produkcji, inżynierii lub jakości,
    • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
    • Znajomość standardów i narzędzi jakościowych branży motoryzacyjnej.

    Oferujemy:

    • Rozbudowany system wspierania pracowników, bogaty program wellness,
    • Możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
    • Wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie,
    • Kulturę i Wartości – w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku "Aplikuj".

    O Eaton:

    Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.