Oferta pracy

Inżynier Jakości Dostawców

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Antal Engineering & Operations

Warszawa

Warszawa

Dla naszego klineta, firmy produkcyjnej z branzy automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: /142/05/2021/WW

Zadania:

  • Zapewnienie jakości dostarczanych komponentów dla nowych uruchomień, modyfikacji i produkcji seryjnej
  • Monitorowanie jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie działań korygujących w przypadku nie spełnienia wymagań jakościowych
  • Zarządzanie procesem reklamacji dostawców
  • Prowadzenie audytów procesu u dostawców
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla dostarczanych komponentów
  • Ścisłą współpracę z inżynierami procesu i inżynierami jakości w zakresie komponentów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze zarządzania jakością w zakładzie produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży automotive lub elektronicznej)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość wymagań ISO 9001 i / lub IATF 16949;
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych: APQP, PPAP, MSA, CP, SPC, 8D;
  • Udokumentowana znajomość wymagań VDA
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, otwartość na wiedzę i ciągły rozwój
  • Gotowość odo wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach
  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne