Oferta pracy

Inżynier Jakości ds. Dostawców

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontaktów z dostawcami IFA Group w zakresie dostaw komponentów do produkcji (kontrola techniczna dostawców)

  • analizy danych pomiarowych z kontroli wejścia towarów

  • analizy i oceny wadliwych komponentów w obszarze wejścia towarów

  • opracowywania reklamacji/ sprawozdań z kontroli do dostawców

  • odpowiedzialności za zatwierdzanie pierwszych części od dostawców zgodnie z PPAP/PPF

  • przeprowadzania wewnętrznych audytów w obszarze wejścia towarów

  • przygotowywania raportów dotyczących jakości dostaw (praca z KPI)

  • odpowiedzialności za proces zarządzania dostawcami oraz weryfikację zgodności standardów jakościowych

  • przeprowadzania audytów dostawców w celu zapewnienia zgodności normami

  • prowadzenia dokumentacji jakościowej dla komponentów i dostawców w tym zatwierdzanie PPAP

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego, technicznego

  • co najmniej 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej, w branży automotive

  • wiedzy dotyczącej systemu zarządzania jakością

  • znajomości narzędzi 8D, FMEA, PCD, PCDA, VDA, arkusza rozwiązań A3

  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • samodzielności w działaniu, rzetelności,

  • analitycznego podejścia i umiejętności pracy z dużą liczbą danych

  • praktycznej znajomości systemu SAP

  • nastawienia na pracę zespołową, umiejętności budowania relacji na różnych szczeblach organizacji

  • dynamizmu w działaniu, operatywności i zaangażowania

  • gotowości do pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • w IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe,

  • otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy,

  • biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych, podniesiesz swoje kwalifikacje,

  • oferujemy dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe, świadczenia w ramach ZFŚS

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Produkujemy półosie – napędzamy przyszłość motoryzacji!

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii. Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.

Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się główna siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

W IFA Powertrain Polska produkujemy m.in. półosie dla grupy Daimler.

Przewiń do profilu firmy