Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości ds. Gwarancji

  • Rybnik, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    (umowa na 6 miesięcy)

    Miejsce pracy: Rybnik

    Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

    Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.

    Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.

    Główne obowiązki:

    • analizowanie zwrotów gwarancyjnych
    • planowanie i organizowanie działań technicznych w zgodzie z wymaganiami klienta
    • przeprowadzenie analizy portalu klientów/baz danych w zakresie gwarancji
    • przegląd i analiza raportów gwarancyjnych
    • wsparcie techniczne dla grupy inżynierów jakości klienta (CQE)
    • opracowywanie oraz poprawa procesu reklamacji - raportów 8D
    • zapewnienie regularnego przeglądu tendencji na podstawie zbadanych zwrotów gwarancyjnych
    • przeprowadzanie szkoleń

    Wymagania stawiane Kandydatom:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie w pracy na stanowiskach w Dziale Jakości/Badań/Testów w branży motoryzacyjnej (doświadczenie w pracy z raportami 8D)
    • umiejętność korzystania z narzędzi statystycznych i analitycznych oraz wyciągania odpowiednich wniosków
    • znajomość normy IATF 16949
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, samodzielność
    • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom
    INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Tenneco, zgadzasz się na przetwarzanie przez firmę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Zapoznałem/łam się z powyższą informacją oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji” (w każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected])

    Wyrażam również zgodę na przekazywanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z firmą Tenneco w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych.