Oferta pracy

Inżynier jakości ds. klienta

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

  • Bojkowska 59B, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bojkowska 59B

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie jakości dostarczanych komponentów

  • Zapewnienie weryfikacji próbek i dokumentacji PPAP w przypadku nowych lub zmienionych komponentów oraz doprowadzenie do zatwierdzenia PPAP

  • Koordynowanie raportów 8D

  • Nadzór nad procesem rozliczania kosztów reklamacji

  • Tworzenie planów kontroli

  • Zapewnienie zgodności SZJ z wymaganiami normy IATF 16949:201

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze zarządzania jakością , znajomość metod i narzędzi jakościowych ( 8D, PPAP, APQP, FMEA , Ishikava, 5Why itp.) najlepiej w obszarze jakości dostawców ( preferowana branża motoryzacyjna)

  • Znajomość standardów IATF 16949 : 2016 lub/i VDA 6.3

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • Umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP oraz umiejętność obsługi różnych urządzeń pomiarowych takich jak: suwmiarka, projektor, chropowatościomierz , twardościomierz itd.

  • Analityczne myślenie

  • Komunikatywność

  • Kreatywność

  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w dynamicznym interdyscyplinarnym zespole

  • Atrakcyjne benefity pracownicze – opieka medyczna, pakiety sportowe

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu.

Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.

Przewiń do profilu firmy