inżynier jakości ds. klienta

  • Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, , opolskie
  • Specjalista
  • 2019-09-11
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-10-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do branży automotive i rozwijaj się w ramach struktur działu inżynierii jakości w międzynarodowej firmie!

    Nr ref.: /293/04/2019/ML/44849
    Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie,
    oferujemy
    • rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia w branży motoryzacyjnej
    • udział w ciekawych projektach
    • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
    • duży wpływ na efekty swojej pracy
    • oferujemy dostęp do benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów i kantyny, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, pakiet relokacyjny
    zadania
    • reprezentowania firmy na zewnątrz w kontaktach z klientami
    • nadzorowania wprowadzanych procedur i cykli w kontroli jakości, celem zachowania zgodności z wymaganiami klienta
    • współpracy z klientami w kwestii wdrażania projektów jakościowych
    • przeprowadzania procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2)
    • nadzoru nad reklamacjami oraz działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
    • udziału w audytach klienta oraz wewnętrznych
    • tworzenia standardów jakości
    • współpracy z działem produkcji oraz technologicznym
    • przygotowywania raportów, statystyk, dokumentacji.
    oczekujemy
    • minimum 2-letniego doświadczenia w powyższym zakresie
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • właściwa dla branży samochodowej wiedza dotycząca systemu zarządzania jakością VDA, IATF oraz narzędzi jakości, np. FMEA, metoda 8D / arkusz rozwiązań A3, PCD / PDCA, ISO TS 16949,
    • mile widziana znajomość SAP
    • bardzo dobrej znajomości MS Office.
    • umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania.
    • umiejętności analitycznego myślenia oraz kreatywności.
    • umiejętności pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą.
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47