Oferta pracy

Inżynier jakości ds. kontaktów z klientem

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

  • Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

    Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie reklamacji i notyfikacji od klientów

  • Raportowanie wskaźników jakościowych

  • Koordynacja analiz po-reklamacyjnych

  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w następstwie otrzymania reklamacji bądź informacji od klienta.

  • Monitorowanie trybu i czasu rozpatrywania reklamacji i reagowania na uwagi klienta

  • Współpraca z klientem w zakresie bieżącej produkcji w tym:

  • Rozpoznanie i analiza specyficznych wymagań klienta i ich komunikowanie do działów odpowiedzialnych za ich wdrożenie i spełnianie

  • Szkolenie pracowników w zakresie organizacji procesu produkcji w powiązaniu ze specyficznymi wymaganiami klienta

  • Analizowanie, opiniowanie i przedstawianie wniosków o odstępstwo

  • Ocenę satysfakcji i percepcji klienta

  • Koordynacja wizyt / audytów klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • Doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości klienta dla klientów OEM w branży motoryzacyjnej

  • Znajomość metod i technik rozwiązywania problemów jakościowych 5 WHY, Diagram Ishikawa, Metoda 8D

  • Znajomość normy VDA 6.3 , doświadczenie jako audytor VDA 6.3 będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość Normy IATF 16949, doświadczenie jako audytor będzie dodatkowym atutem

  • Biegła znajomość MS Office

  • Wysoka komunikatywność

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Otwartość na zmiany oraz na współpracę

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie obiadów

  • pracowniczy program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

  • pożyczka na cele mieszkaniowe

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • program emerytalny

Do firmy z branży motoryzacyjnej, będącej dostawcą komponentów dla głównych producentów samochodów osobowych oraz użytkowych zlokalizowanej w Legnickiej SSE poszukujemy Inżyniera jakości ds. kontaktów z klientem z językiem angielskim.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy