Ta oferta pracy jest nieaktualna od 339 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości ds. Kontaktu z Klientem

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 6000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

    Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

    Do jednego z naszych oddziałów obecnie poszukujemy:

    INŻYNIERA JAKOŚCI DS. KONTAKTU Z KLIENTEM
    Numer ref.: FDPL|02|SL|IJ|JS

    Zadania:

    • reprezentowanie zakładu na zewnątrz w kontaktach z klientami,
    • Uczestniczenie w procesie zatwierdzania wyrobów (PPAP) i obsługi reklamacji (8D),
    • inicjowanie działań korygujących w nawiązaniu do reklamacji zgłaszanych przez klientów,
    • udoskonalanie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klienta i zapewnienia najwyższej jakości produktu,
    • kontynuacja procesu planowania i przeprowadzenia audytów wg. VDA 6.3,
    • współpraca z działem produkcji oraz technologicznym w celu poprawy jakości wyrobu.

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
    • min. 2 lata doświadczenia w dziale jakości w branży Automotive,
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość j. angielskiego mile widziana),
    • praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (8D, 5Why, QRQC, Ishikawa Diagram),
    • dużym atutem będzie Znajomość Specyficznych Wymagań Klientów (CSR),
    • znajomość i umiejętność interpretacji wymagań specyfikacji technicznej ISO/TS 16949,
    • dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B),
    • umiejętności analityczne i negocjacyjne,
    • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

    Oferujemy:

    • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją
      na rynku,
    • możliwość pracy przy projektach dla czołowych producentów na światowym rynku branży Automotive,
    • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon służbowy).

    Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie całej dokumentacji za pośrednictwem poczty elektronicznej - w tym wymagań dotyczących wynagrodzenia, najwcześniejszą datą możliwości rozpoczęcia pracy oraz numer referencyjny.

    TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

    Formel D | MS. JUSTYNA SZELIGA | Toszecka 101 | 44-100 Gliwice | Poland

    | rekrutacja@formeld.com | www.formeld.com

    FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,
    PARTS AND SERVICE READINESS