Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości ds. Kontaktu z Klientem

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-04-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 6000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Do jednego z naszych oddziałów obecnie poszukujemy:

INŻYNIERA JAKOŚCI DS. KONTAKTU Z KLIENTEM
Numer ref.: FDPL|02|SL|IJ|JS

Zadania:

  • reprezentowanie zakładu na zewnątrz w kontaktach z klientami,
  • Uczestniczenie w procesie zatwierdzania wyrobów (PPAP) i obsługi reklamacji (8D),
  • inicjowanie działań korygujących w nawiązaniu do reklamacji zgłaszanych przez klientów,
  • udoskonalanie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klienta i zapewnienia najwyższej jakości produktu,
  • kontynuacja procesu planowania i przeprowadzenia audytów wg. VDA 6.3,
  • współpraca z działem produkcji oraz technologicznym w celu poprawy jakości wyrobu.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • min. 2 lata doświadczenia w dziale jakości w branży Automotive,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość j. angielskiego mile widziana),
  • praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (8D, 5Why, QRQC, Ishikawa Diagram),
  • dużym atutem będzie Znajomość Specyficznych Wymagań Klientów (CSR),
  • znajomość i umiejętność interpretacji wymagań specyfikacji technicznej ISO/TS 16949,
  • dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B),
  • umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją
    na rynku,
  • możliwość pracy przy projektach dla czołowych producentów na światowym rynku branży Automotive,
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon służbowy).

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie całej dokumentacji za pośrednictwem poczty elektronicznej - w tym wymagań dotyczących wynagrodzenia, najwcześniejszą datą możliwości rozpoczęcia pracy oraz numer referencyjny.

TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

Formel D | MS. JUSTYNA SZELIGA | Toszecka 101 | 44-100 Gliwice | Poland

| rekrutacja@formeld.com | www.formeld.com

FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,
PARTS AND SERVICE READINESS

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się