Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier jakości ds. metrologii

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eltek Poland Sp. z o.o. należy do Eltek Group. Podstawową działalnością Eltek Group jest produkcja podzespołów dla przemysłu samochodowego i AGD. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Praca w systemie II zmianowym
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Opis stanowiska:

    • przeprowadzanie pomiarów części-półwyrobów i wyrobów gotowych
    • nadzór nad wyposażeniem laboratorium
    • wykonywanie i nadzór nad analizami systemów pomiarowych
    • praca w systemie II-zmianowym

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym
    • umiejętność czytania wymagań rysunkowych
    • wiedza z zakresu metrologii
    • znajomość GD&T (geometrycznego wymiarowania i tolerancji)
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, czujniki cyfrowe itp.
    • umiejętność pomiaru na maszynie współrzędnościowej
    • znajomość wykonywania analiz systemów pomiarowych wg podręcznika referencyjnego MSA
    • obsługa PC (Ms Office, poczta elektroniczna)
    • dobra organizacja pracy
    • dokładność, skrupulatność
    • znajomość jęz. angielskiego

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
    • przyjazną atmosferę pracy
    • Multisport
    • dogodna lokalizacja, parking na terenie firmy
    Oferty prosimy kierować korzystając z przycisku

    W tytule maila proszę wskazywać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)