Oferta pracy

Inżynier Jakości ds. Nowych Produktów i Ulepszeń

ELTEKO firmie

ELTEK

Komorowicka 47

Bielsko-Biała

INŻYNIER JAKOŚCI DS. NOWYCH PRODUKTÓW I ULEPSZEŃ
Warunki zatrudnienia: umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Nadzór i planowanie wdrażania nowych produktów (koordynacja i przewodzenie wszystkim kwestiom jakościowym w fazie uruchomienia projektu przy bezpośrednim kontakcie z centralą grupy)
  • Planowanie, organizowanie oraz wprowadzanie akcji zapobiegawczych dla uruchamianych projektów w zgodności z generalnymi wymaganiami grupy
  • Zarządzanie wszystkimi aspektami dotyczącymi zmian inżynieryjnych w procesie seryjnym
  • Przygotowywanie dokumentacji dla nowych projektów oraz modyfikacja dokumentacji wymuszona zmianami inżynieryjnymi.
  • Wspieranie pozostałych działów firmy (szkolenia personelu produkcyjnego, kontrola zgodności procesu produkcyjnego z planami kontroli, kartą produkcji oraz ze specyficznymi wymaganiami klientów), audity wewnętrzne
  • Opracowywanie dokumentacji dla klientów (certyfikaty, świadectwa zgodności)
  • Analiza nowo uruchamianych procesów pod kątem problemów jakościowych występujących w przeszłości na podobnych projektach (lessons learned)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (wyższe lub w trakcie studiów)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z kontrolą jakości w środowisku produkcyjnym
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, duża samodzielność
  • Wysokie umiejętności analityczne i umiejętność podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Znajomość języka włoskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość IATF 16949, ISO 9001, APQP, PPAP
  • Znajomość VDA 6.3, będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość FMEA, Control Plan
  • Znajomość narzędzi jakościowych: PDCA, 8D, SPC, MSA itp.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych (GD&T)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pakiet premii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kursy i szkolenia
  • Karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy językowe
  • Pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
Oferty prosimy kierować korzystając z przycisku aplikowania.

Informujemy, iż dane zbierane są wyłącznie na potrzeby bieżącej rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania a także zażądania usunięcia danych lub zaprzestania ich przetwarzania. Wszelkie dane, które nie są konieczne do zrealizowania procesu rekrutacji, kandydat ujawnia dobrowolnie. Administratorem danych osobowych jest Eltek Poland.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy