Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości ds. Nowych Produktów i Ulepszeń

ELTEK PolandO firmie

  • Świt 16, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ELTEK Poland

Świt 16

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i planowanie wdrażania nowych produktów (koordynacja i przewodzenie wszystkim kwestiom jakościowym w fazie uruchomienia projektu przy bezpośrednim kontakcie z centralą grupy)

  • Planowanie, organizowanie oraz wprowadzanie akcji zapobiegawczych dla uruchamianych projektów w zgodności z generalnymi wymaganiami grupy

  • Zarządzanie wszystkimi aspektami dotyczącymi zmian inżynieryjnych w procesie seryjnym

  • Przygotowywanie planów kontroli, instrukcji jakościowych dla nowych projektów oraz modyfikacja dokumentacji wymuszona zmianami inżynieryjnymi.

  • Wspieranie działu produkcji (szkolenia personelu produkcyjnego, kontrola zgodności procesu produkcyjnego z planami kontroli, kartą produkcji oraz ze specyficznymi wymaganiami klientów), audity wewnętrzne

  • Opracowywanie dokumentacji dla klientów (certyfikaty, świadectwa zgodności)

  • Analiza nowo uruchomianych procesów pod kątem problemów jakościowych występujących w przeszłości na podobnych projektach (lessons learned)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (wyższe lub w trakcie studiów)

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z kontrolą jakości w środowisku produkcyjnym

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, duża samodzielność

  • Wysokie umiejętności analityczne i umiejętność podejmowania decyzji

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • Znajomość języka włoskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość IATF 16949, ISO 9001, APQP, PPAP oraz VDA 6.3

  • Praktyczna znajomość FMEA, Control Plan

  • Znajomość narzędzi jakościowych: PDCA, 8D, SPC, MSA itp.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych (GD&T)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Pakiet premii

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Kursy i szkolenia

  • Karty Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kursy językowe

  • Pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole

  • Przyjazną atmosferę pracy

ELTEK Poland to zagraniczna firma produkcyjna sektora motoryzacyjnego i AGD.

Przewiń do profilu firmy