Oferta pracy

Inżynier Jakości ds. nowych projektów

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

  • Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

    Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji jakościowej (PPAP) dla klienta oraz wzorców walidacyjnych

  • Przygotowywanie przedseryjnych planów kontroli oraz przestrzeganie realizacji procesu kontrolnego zgodnie z planami kontroli

  • Ustalanie z klientem wymagań jakościowych dotyczących nowych produktów

  • Przygotowanie i wprowadzanie modyfikacji wyrobu i procesu (rozwój wyrobu)

  • Zarządzanie reklamacjami i uwagami Klienta w ramach nowych produktów

  • Reprezentowanie na zewnątrz firmy w kontaktach z Klientem w ramach nowych projektów

  • Wprowadzanie i nadzór działań korygujących i zapobiegawczych dla wprowadzanych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (angielski mile widziany),

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Biegła znajomość MS Office

  • Komunikatywność

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Min. 2 letnie doświadczenie z firmy z branży automotive na podobnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi jakościowych i standardów w zakresie przygotowania dokumentacji dla nowych projektów: PPAP, FMEA, Control Plan, MS, SPC

  • Znajomość Normy IATF 16949, doświadczenie jako audytor będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie obiadów

  • pracowniczy program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

  • pożyczka na cele mieszkaniowe

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • program emerytalny

Projektujemy i produkujemy m.in. przewody hamulcowe i paliwowe, wielozłącza oraz zawory dla największych marek samochodowych. Jeśli chcesz się rozwijać, to znajdziesz tu możliwości rozwoju w różnych obszarach. Cenimy specjalistów produkcyjnych, oferując dobrze płatną i stabilną pracę w bezpiecznych warunkach. Posiadamy system premiowy i bogaty zestaw benefitów pozapłacowych.

Przewiń do profilu firmy