Oferta pracy

Inżynier Jakości ds wsparcia produkcji

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny nadzór nad jakością procesu i produktu

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i realizacja działań korygujących przy użyciu różnych narzędzi jakościowych (Shainin, Six Sigma)

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan) i tworzeniu instrukcji kontroli oraz ich aktualizacja

  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników jakościowych

  • Udoskonalanie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klienta i zapewnienia najwyższej jakości produktu

  • Uczestniczenie w procesie wdrażania zmian (opiniowanie zmian, weryfikacja skuteczności zmian)

  • Prowadzenie projektów mających na celu poprawę wyników scrap czy FTQ

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze zarządzania jakością w zakładzie produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży automotive lub elektronicznej)

  • Dodatkowym atutem doświadczenie przy produkcji SMT

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych

  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, otwartość na wiedzę i ciągły rozwój

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy (Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola)

  • Wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

BorgWarner

BorgWarner jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych.

Koncern posiada w świecie 99 zakładów produkcyjnych i centrów technicznych, zatrudniających łącznie około 48 tysięcy pracowników. Dostarczane przez BorgWarner nowoczesne rozwiązania technologiczne można znaleźć we wszystkich markach pojazdów samochodowych na całym świecie.

BorgWarner w Polsce zatrudnia obecnie ponad 4 tysiące pracowników.

Nasze oddziały w Polsce zlokalizowane są w Błoniu pod Warszawą, Krakowie oraz w podrzeszowskiej Jasionce w okolicach Portu Lotniczego.

BorgWarner w Błoniu to fabryka systemów zasilania silnika oraz układów zasilania paliwem i pochłaniaczy oraz fabryka rozwiązań elektronicznych do samochodów spalinowych, hybrydowych a w przyszłości także elektrycznych.

Przewiń do profilu firmy