Oferta pracy

Inżynier Jakości

INVADO Sp. z o.o.

Leśna 2

Dzielna (pow. lubliniecki)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza reklamacji klientowskich

  • Analiza braków wewnętrznych

  • Prowadzenie działań mających na celu poprawę jakości produkowanych wyrobów.

  • Prowadzenie działań korekcyjnych i korygujących.

  • Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych działań

  • Tworzenie instrukcji jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Język angielski lub język niemiecki - mile widziany.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym- kontroler jakości

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.

  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.

  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.

  • Bezpłatny parking

  • Bezpłatny transport na trasie Częstochowa-Dzielna

  • Program rekomendacji pracowników

Firma INVADO Sp. z o.o. to producent drzwi wewnętrznych, należący obecnie do grupy Arbonia. Działamy aktywnie na rynku polskim – obecnie jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów drzwi. Stolarka drzwiowa to nasza pasja, która pozwala rozwijać się i wyznaczać trendy w branży. Konkurujemy z najlepszymi firmami, stawiając sobie za cel jakość i precyzję, ponadczasowość i nowoczesność.

Przewiń do profilu firmy