Oferta pracy

Inżynier Jakości

LS EV POLAND SP. Z O. O.

  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie reklamacji Klienta: wewnętrzna koordynacja procesu, raportowanie 8D;

  • Umiejętne korzystanie z narzędzi jakościowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Nadzór, analiza i raportowanie wskaźników jakościowych;

  • Rozwiązywanie aktualnych problemów jakościowych wewnętrznych;

  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych;

  • Wspieranie analiz FMEA, opracowanie i wdrażanie planów kontroli;

  • Wsparcie jakościowe dla produkcji;

  • Szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości;

  • Współpraca z inżynierem procesu przy wdrażaniu nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Min. 3 lata pracy w Dziale Jakości w branży automitve,

  • Znajomość zagadnień związanych z jakością (m.in. PPAP, PFMEA, SPC, Plan kontroli);

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Biegła znajomość MS Excel;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;

  • Doskonałe zdolności analityczne, umiejętność efektywnej pracy z danymi, planowania i realizacji celów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Kartę sportową;

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży automotive.

LS EV Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy LS Cable & System, lidera w budowie sieci energetycznych i komunikacyjnych w Korei oraz w krajach całego świata. LS EV produkuje podzespoły do baterii dla samochodów elektrycznych największych europejskich producentów samochodów, między innymi: BMW, Grupa VW, Volvo, Grupa FCA, FORD.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz polskim przez „Aplikuj teraz”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.